اگه بخوام توی یک کلمه علت محبوبیت صدف بیوتی رو بگم میشه گفت که خودشه و نقش بازی نمیکنه.

اگه شما هم قصد دارید تا توی زمینه دیجیتال مارکتینگ موفق بشید پیشنهاد میکنم حتما این پست رو چندین بار بخونین.

این پست شامل نکات قابل تاملی هست که خیلی از ماها از کنارش به سادگی رد میشیم اما اگه اون ها رو به کار ببندیم بی شک میتونیم مثل صدف بیوتی به محبوبیت و موفقیت برسیم.

صدف بیوتی

6 پارامتر در مورد علت محبوبیت صدف بیوتی

1- توی روزگاری که همه عشق لاکچری بازی و کلاس گذاشتن دارن ، صدف میاد بی غل و غش ، خاکی وار رفتار میکنه و صحبت هاش بدون ملاحظه و سانسور همراه با حس شوخ طبعی هست.

2- برای خیلی از ماها اتفاقات مختلفی توی طول روز میفته اما صدف میاد و اونها رو به داستان هایی جذاب تبدیل میکنه و فالورها حس همذات پنداری پیدا میکنن.

3- به فالورهاش هویت داده و اونها رو بچه بیوتی هایی میدونه که عاشق مامان بیوتی خود هستن. این یک نوع هویت دادن به فالورها هست و به اونا گوشمزد میکنه که فقط یک پیج رو فالو نکردن و در اون پیج نقش و هویت دارن!

4- جزو اولین کسانی بود که زمانی که اینستاگرام به کویری تشبیه میشد فعالیت کرد و با دست گذاشتن روی موضوعی که نیاز خیلی از خانوم ها هست ( آرایش و میکاپ) ، تونست خودش رو جا بندازه.

5- فعالیت مستمر و منظم هم در اینکه صدف بیوتی بتونه کاربرانش رو جذب کنه تاثیر زیاد داره. به صورت روزانه چه در قالب استوری و چه در قالب پست محتوا تولید میکنه.

6- بسیاری از افراد فقط یک بعد از زندگی خودشون رو با دیگران به اشتراک می گذارند اما صدف بیوتی خیلی از پیزهایی که سایرین از گفتن اونها امتناع می کنند رو منتشر میکنه!

پ.ن: متن رو چندین بار بخونین و توی پیج خودتون اونها رو به کار بگیرین.
اگه قصد دارین توی فضای مجازی موفق باشید پیشنهاد میدم حتما پیج صدف بیوتی رو دنبال کنین و از کارهایی که انجام میده تجربه کسب کنین.

 

پست مرتبطی در این خصوص در صفحه اینستاگرامم منتشر کردم که میتونین اون رو از لینک زیر مشاهده کنین:

View this post on Instagram

اگه بخوام توی یک جمله علت موفقیت صدف بیوتی رو بگم میشه گفت که خودشه و نقش بازی نمیکنه. 1- توی روزگاری که همه عشق لاکچری بازی و کلاس گذاشتن دارن ، صدف میاد بی غل و غش ، خاکی وار رفتار میکنه و صحبت هاش بدون ملاحظه و سانسور همراه با حس شوخ طبعی هست. 2- برای خیلی از ماها اتفاقات مختلفی توی طول روز میفته اما صدف میاد و اونها رو به داستان هایی جذاب تبدیل میکنه و فالورها حس همذات پنداری پیدا میکنن. 3- به فالورهاش هویت داده و اونها رو بچه بیوتی هایی میدونه که عاشق مامان بیوتی خود هستن. این یک نوع هویت دادن به فالورها هست و به اونا گوشزد میکنه که فقط یک پیج رو فالو نکردن و در اون پیج نقش و هویت دارن! 4- جزو اولین کسانی بود که زمانی که اینستاگرام به کویری تشبیه میشد فعالیت کرد و با دست گذاشتن روی موضوعی که نیاز خیلی از خانوم ها هست ( آرایش و میکاپ) ، تونست خودش رو جا بندازه. 5- فعالیت مستمر و منظم هم در اینکه صدف بیوتی بتونه کاربرانش رو جذب کنه تاثیر زیاد داره. به صورت روزانه چه در قالب استوری و چه در قالب پست محتوا تولید میکنه. 6- بسیاری از افراد فقط یک بعد از زندگی خودشون رو با دیگران به اشتراک می گذارند اما صدف بیوتی خیلی از چیزهایی که سایرین از گفتن اونها امتناع می کنند رو منتشر میکنه! پ.ن: متن رو چندین بار بخونین و توی پیج خودتون اونها رو به کار بگیرین. اگه قصد دارین توی فضای مجازی موفق باشید پیشنهاد میدم حتما پیج صدف بیوتی رو دنبال کنین و از کارهایی که انجام میده تجربه کسب کنین. #صدف_بیوتی #صدف #بیوتی #اینفلوئنسر #آموزش_اینستاگرام #اینستاگرام_مارکتینگ

A post shared by رضا بهرام نژاد (@reza.bahramnejad) on