یکسری از دوستان هستن که وقت کافی یا قدرت تحلیل لازم برای بازارهای مالی رو ندارن. برای همین میرن سمت کانال سیگنال !

توی این پست میخوام تجربیات خودم رو در این خصوص بگم تا شما هم چندین ماه در این خصوص سرگردون نباشین.

کانال سیگنال خوبه یا نه

اینکه کانال سیگنال متعلق به چه کسی هست بسیار مهمه. یه عده از تریدرهای معروف هستن که بازدهی فوق العاده ای توی این بازار دارند و همینطور که میدونین کانالهای سیگنال یه درآمد متفرقه خیلی خوب براشون بحساب میاد. پس با خودشون میگن چرا از این منبع درآمد استفاده نکنیم. پس عملا شما هم دارین پوزیشن های اونها رو انجام میدین و سود میکنین!

  • کمی تحلیل تکنیکال یادداشته باشیم بسیار عالیست!

شما برای استفاده از کانال سیگنال به یکسری اصطلاحات اولیه در بازارهای مالی و همچنین تحلیل تکنیکال باید آشنایی داشته باشید.

این کار خیلی کمکتون میکنه تا بدونین دارین چیکار میکنین.

سعی کنین توی نحوه اردرگذاری ، تعیین حجم معامله استاد بشین. کار سختی نیست

  • فقط با یک کانال سیگنال باش تا بازدهی مثبتی داشته باشی

فقط عضو یک کانال سیگنال باشید. وقتی میخواین از چند کانال استفاده کنین اول از همه بودجه هر کدوم از ما اونقدر زیاد نیست که بتونیم همه اون سیگنالها رو بگیریم پس در ایجا مشکلی که پیش میاد تصمیم میگیریم یه تعدادشون رو بگیریم و همین موضوع باعث میشه تا شانسی عمل کنیم و اگه اون معامله هایی که باز میکنیم حدضرر بخورن که فاتحه حسابتون رو میخونین.

پس حتما از یک کانال که بازدهی مثبتی داره استفاده کنین و تمام سیگنالهاش رو هم باز کنین. چون برآیند یک کانال رو براساس تمام معاملات اون بررسی میکنن!

  • مدیریت سرمایه اصل بقای شماست

مدیریت سرمایه موضوع مهمی هست که عملا بخاطر طمع ما زیرپا گذاشته میشه. به خودتون قول بدید که توی هر معامله بین 1 تا 2 درصد از سرمایه رو بیشتر نمیارین

اگه مدیریت سرمایه رو رعایت کنین همیشه بازدهی مثبت خواهید داشت.

مقدار ریسک برای هرکسی متفاوت هست و باید خودتون بسنجید که اگه من در هر معامله چقدر ضرر کنم باهاش اوکی هستم و درگیر اضطراب و ترس نمیشم.

  • لطفا طمع نکنین!

حتما براتون پیش اومده که دیدین چندتا معامله سودده بسته شده و بعدش با خودتون فک کردین گرگ وال استریت شمایین و با سرمایه بیشتری وارد معامله شدین و اینطوری حسابتون رو به گاج دادین!

  • سود معقول اما همیشگی

این جمله ای که میگم رو خوب بخاطر داشته باشین. سود بانکی سالیانه بین 15 تا 20 درصده. اگه شما همین مقدار رو بصورت ماهیانه داشته باشین یعنی توی سال سرمایه شما حدود 200 درصد رشد کرده. و این عالیه!

کانال سیگنال رایگان یا پولی ؟!

شاید به چشمتون خورده باشه که یک تعداد کانال سیگنال هستند که میگن به صورت رایگان میتونین از خدمات ما بهره مند بشین. علتش چیه که رایگان این کار رو انجام میدن؟ دلشون به حال ما سوخته؟

اکثر این کانال های سیگنال به این صورت هستند که میگن که در بروکری که ما میگیم عضو بشین و گروه شریک ما رو انتخاب کنین. این به خاطر این هست که وقتی شما اونها رو در بروکر به عنوان گروه شریک انتخاب میکنین از کمسیون معاملات شما به اونها هم تعلق میگیره و اینطوری درآمد دارن.

تجربه ای که من داشتم این بوده که این مدل کانالها زیاد جالب نبودن و اونها صرفا سیگنال های زیادی رو در کانالشون منتشر میکنن تا بتونن پول بیشتری از کمیسیون معاملات شما گیرشون بیاد.

میتونین این کانالها رو به مدت یک هفته توی دمو تست کنین اگه بازدهی خوبی داشتن ازشون استفاده کنین.

کارهای بالا رو اگه انجام بدین کانال سیگنال برای شما خیلی خوبه و میتونین از سودهایی که کسب میکنین همیشه لذت ببرین.

راستی توی کانال تلگرامم هم محتواهایی مرتبط با بازارهای مالی قرار میدم. اگه دوست داشتین میتونین اونجا هم باشین:

رشد در مسیر تریدرشدن