هوش مصنوعی چند وقتی هست که داره قدرت نمایی میکنه و خیلی از افراد مثل من دارن با کاربردهای متنوع اون آشنا میشن. توی این پست بهتون آموزش میدم چطور با کمک اون بتونین یک مقاله ایجاد کنین.

قبلنا یک موضوعی رو که میخواستی در موردش تحقیق کنی باید میرفتی توی گوگل جستجو میکردی و از چندین سایت مختلف اطلاعاتی بدست میاوردی و اونها رو کپی میکردی تو برنامه word و بعدش جمله بندی رو درست میکردی و…

Teaching-how-to-create-an-article-with-artificial-intelligence

الان هوش مصنوعی gptchat کار رو راحت کرده و تنها چیزی که شما لازم دارین این هست که بدونین موضوعتون چی میخواد باشه! همین.

آموزش ایجاد مقاله با هوش مصنوعی

یک سایت بهتون معرفی میکنم که بوسیله اون میتونین به راحتی از امکانات جی پی تی چت استفاده کنین. اونم نه به صورت پولی ، بصورت رایگان.

یکی از مشکلات ما ایرانی ها این هست که برای دسترسی به بعضی امکانات جهانی باید از ابزارهای دور زدن تحریم (قندشکن) استفاده کنیم و راه حل و آموزش امروز هم به این ابزار نیاز داره.

خب برای این کار وارد سایت زیر بشین:

popai.pro

یوسیله یک آدرس ایمیل در سایت ثبت نام کنین.

حالا طبق عکس زیر (1) از اون منو gpt-4 رو انتخاب کنین و بعدش (2) سوالتون رو توی باکس خالی بنویسین و دکمه روبروش رو بزنین تا بهتون جواب بده.

آموزش ایجاد مقاله بوسیله هوش مصنوعی

آموزش ایجاد تحقیق با هوش مصنوعی

وقتی که حوابتون رو داد میتونین از گزینه های صفحه ، دانلود رو بزنین و سوال و جواب هاتون رو در داخل یک فایل متنی دانلود کنین.

اگه شما هم سایتی رو میشناسین که بتونیم به صورت رایگان از خدماتش استفاده کنیم، توی نظرات همین پست بگین تا بقیه دوستان هم بخونن و استفاده کنن

همچنین میتونین از لینک معرفی سایت ، بقیه سایت هایی که باهاشون کار کردم و محتوای جالبی دارن رو ببینین.